Pianina, Fortepiany

Transport pianin i fortepianówTRANSPORT
fortepianów i pianin

Firma Bluthner Polska sp. z o.o. realizując w miesiącu po kilkadziesiąt usług wynajmu fortepianów i pianin, co każdorazowo wiąże się z ich transportem, wnoszeniem i ustawianiem stała się partnerem dla tych, którzy w sposób profesjonalny pragną przetransportować swój fortepian czy pianino. Jako salon z fabrycznie nowymi fortepianami i pianinami wiemy, jak należy postępować z nimi w czasie transportu, aby ich nie uszkodzić. Niewiele firm przeprowadzkowych potrafi dobrze zabezpieczyć i przetransponować np. duży fortepian.

Mając odpowiedni sprzęt i doświadczenie specjalizujemy się we wnoszeniu po schodach i transporcie dużych i bardzo dużych (pełnych koncertowych) fortepianów. Oczywiście transport mniejszych fortepianów (długość poniżej 230 cm) jak i pianin ma ilościowo największy udział wśród naszych zleceń transportu. Klientami naszymi są filharmonie, opery, szkoły, ośrodki kultury jak i prywatne osoby.

Ceny za nasze usługi każdorazowo ustalane są bezpośrednio z klientem w zależności od np. zakresu i rodzaju prac do wykonania, czy ilości kilometrów do przejechania.
W zakresie transportu i wnoszenia fortepianów i pianin działamy na terenie całej Europy.

Przykłady z realizacji naszych usług wynajmu fortepianów można oglądać w zakładce Galeria - Transport

Zapytania dotyczące wypożyczenia fortepianu lub pianina prosimy kierować na adres lub telefonując pod numer +48 501 154 809

«« wróć
XNUCREA CMS